Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

w Słupcy

ul. Kopernika 13, 62-400 Słupca

Nabór na animatora na orliku w ramach programu "Lokalny Animator Sportu"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy ogłasza nabór na kandydata na stanowisko animatora obiektu sportowego w ramach programu „Lokalny Animator Sportu”.

1. Warunki pracy:

  • Praca w terminie: od 1 marca do 30 listopada 2023 roku, (od poniedziałku do niedzieli),

  • Praca dotyczy obiektu zlokalizowanego w Słupcy przy ul. Gajowej 2,

  • Forma zatrudnienia: umowa – zlecenie.

Minimalna miesięczna liczba godzin:

  1. a) w przypadku zatrudnienia jednego animatora na obiekcie w okresie jednego miesiąca liczba godzin zajęć rekreacyjno – sportowych udokumentowanych w „Dzienniku Pracy Animatora” wynosi minimum 100 godzin:

  1. b) w przypadku zatrudnienia dwóch animatorów na obiekcie w okresie jednego miesiąca liczba godzin zajęć rekreacyjno – sportowych udokumentowanych w „Dzienniku Pracy Animatora” wynosi minimum 50 godzin:

2. Wymagane kwalifikacje:

  • Ukończone 18 lat życia.

  • Niekaralność i posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

  • Posiadanie kwalifikacji i uprawnień do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo- rekreacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  • Dobry stan zdrowia.

  • Dokładność w wykonywaniu zadań, uprzejmość, systematyczność, obowiązkowość, punktualność, dyspozycyjność, kreatywność.

  • Mile widziana udokumentowana praca z dziećmi i młodzieżą na stanowisku nauczyciela, trenera lub instruktora sportu i rekreacji.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć i imprez sportowych na obiektach sportowych dla różnych grup wiekowych i społecznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych i rodzin,

  • Realizacja miesięcznego i rocznego harmonogramu pracy,

  • Współpraca z organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi,

  • Współpraca ze szkołami w celu promocji aktywności fizycznej,

  • Współpraca lub organizacja imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia, sprzyjających włączeniu społecznemu,

  • promocja swojej gminy, miasta, dzielnicy, poprzez działanie prowadzone na obiektach sportowych,

  • angażowanie się w organizację turniejów i atrakcji społecznych inicjowanych lub objętych patronatem honorowym przez Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, jeśli te obejmują swoim zasięgiem obiektu, na którym pracuje animator,

  • Prowadzenie harmonogramu korzystania z boisk i nadzór nad jego realizacją,

  • Utrzymanie porządku na obiekcie,

  • Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu przez osoby korzystające z obiektu,

4. Wymagane dokumenty:

  • Podpisany życiorys opatrzony klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz posiadane kwalifikacje.

  • Oświadczenie kandydata o niekaralności, pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełnych praw publicznych (załącznik 1).

  • Program działań sportowo rekreacyjnych adresowanych do różnych grup społecznych, które kandydat zamierza realizować będąc Animatorem (załącznik 2).

  • Podpisane Klauzuli informacyjnej wynikającej RODO (załącznik 3)

  • Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy do celów rekrutacyjnych (załącznik 4)

5.Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach w biurze nr 2 Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy (I piętro ul. Kopernika 13) w godzinach urzędowania od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 w terminie do: 31.01. 2023 r. do godz. 14:00. Koperty powinny zawierać adnotację: „Nabór na stanowisko Lokalnego Animatora Sportu”.

  • Na wybór kandydatów wpływ będą miały: kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, staż pracy jako Lokalny Animator Sportu oraz przedstawiony program planowanych działań.

DOKUMENTY:

Nabór na lokalnego animatora sportu

Utworzono dnia 11.01.2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy ogłasza nabór na kandydata na stanowisko animatora obiektu sportowego w ramach programu „Lokalny Animator Sportu”.   1. Warunki pracy: Praca w terminie: od 1 marca do 30 listopada 2023 roku, (od poniedziałku do...

czytaj dalej » na temat: Nabór na lokalnego animatora sportu

Załączniki:

Załącznik nr 4

Utworzono dnia 11.01.2023, 09:53
Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych

Załącznik nr 3

Klauzula informacyjna (RODO)

Załącznik nr 2

Utworzono dnia 11.01.2023, 09:52
Program działań

Załącznik nr 1

Oświadczenie kandydata o niekaralności

Informacje

Liczba wyświetleń: 162
Utworzono dnia: 11.01.2023
Dokument wprowadził:
Krystian Rybarczyk
Dokument opublikował:
Podmiot udostępniający informację:

Historia publikacji

  • 27.03.2024 10:23, Agnieszka Kończak-Górniak
    Włączenie widoczności strony
    Wyłączenie widoczności strony
  • 11.01.2023 10:12, Agnieszka Kończak-Górniak
    Edycja strony: Nabór na animatora na orliku w ramach programu "Lokalny Animator Sportu"